HP Tronic

Naše činnosti

Úvodní strana > Naše Činnosti > Velkoobchod
 

Velkoobchod


VELKOOBCHODNÍ ČINNOST

Firma HP TRONIC se sídlem ve Zlíně je předním distributorem a obchodníkem s domácími spotřebiči a elektronikou na území celé České republiky. Zabývá se především velkoobchodní činností, vlastní a provozuje celkem tři velkoobchodní sklady. Centrální skladovací prostory se nachází v Týništi nad Orlicí, další dva depo sklady jsou ve Zlíně a v Plané nad Lužnicí. Celková rozloha skladovacích prostor je 40 000 m².

SORTIMENT & DISTRIBUCE

HP TRONIC obchoduje více než 60 světových značek domácích spotřebičů a elektroniky. Je prodejcem velkých a malých domácích spotřebičů, spotřební elektroniky, fototechniky, audio a video zařízení, výpočetní techniky a příslušenství pro PC, mobilních telefonů, GPS navigačních systémů, vybavení pro hobby a  zahradu...

V rámci velkoobchodní činnosti je veškeré zboží rozváženo do více než 1500 prodejen elektra po celé republice,  zboží je dodáváno také do největších velkoobchodních řetězců Makro, Ahold, Globus nebo Tesco.

Firma HP TRONIC je významným dodavatelem pro největší internetové obchody u nás, velkoobchodní prodej zboží je často realizován také pro společnosti, které se přímo nezabývají obchodem s elektronikou.

 Distribuce probíhá, kromě celé ČR, také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a v dalších zemích střední a východní Evropy. Veškerý sortiment je, kromě prodejen maloobchodní sítě PROTON a EURONICS, nabízen také prostřednictvím internetového obchodu na adrese: www.eproton.cz.


HP ONLINE

Objednávky a prodej zboží je převážně realizován díky jedinečnému  obchodnímu on-line systému na webové adrese www.hponline.cz. Zde obchodníci naleznou kompletní přehled nabízeného sortimentu, včetně informace, zda je zboží skladem. Ke každému výrobku jsou připojeny technické specifikace, fotografie a český návod s možností stažení.

Pravidelně jsou zde doplňovány informace z trhu, akce značek (slevy na zboží, prodloužené záruky), nejšikovnější obchodníci jsou odměňováni formou věrnostního programu, kdy za největší odběry zboží, firma HP TRONIC nabízí například zahraniční zájezdy, poukazy na slevy apod.

Centrální sklad Týniště nad Orlicí
HP TRONIC Zlín, spol. s.r.o.
Areál Elitex
Vrchlického 323
517 21 Týniště nad Orlicí
Tel: +420 577 055 613
e-mail: distribuce.tyniste@hptronic.cz
Vedoucí skladu: František Voženílek
Depo Planá nad Lužnicí
HP TRONIC Zlín, spol. s.r.o.
Průmyslová 458
391 11 Planá nad Lužnicí
Tel: +420 577 055 670
distribuce.plana@hptronic.cz
Vedoucí skladu: Josef Csirka
Depo Napajedla
HP TRONIC Zlín, spol. s.r.o.
ul. 2.května
763 61 Napajedla
Tel: +420 606 557 755
distribuce@hptronic.cz
Vedoucí skladu: Jaroslav Kadlečík
Kontakt nákup
Tel: +420 577 055 111
nakup@hptronic.cz
Kontakt prodej
Tel: +420 577 055 111
prodej@hptronic.cz