HP Tronic

Úvodní strana a aktuality > HP TRONIC podpořil opět dárcovství krve
 

 

 

 

 
 
 

 

 

HP TRONIC podpořil opět dárcovství krve


HP TRONIC podpořil opět dárcovství krve

Společnost HP TRONIC prostřednictvím svých hotelových provozů ve Velkých Karlovicích opět podpořila dárcovství krve. Ve spolupráci se čtyřmi nemocnicemi ve Zlínském kraji opět pořádá akci „Daruj krev a relaxuj“.

Kdo přijde darovat krev nebo krevní plazmu v termínu od 1. do 31. srpna na transfúzní stanice nemocnic ve Zlíně, Uherském Hradišti, Vsetíně a Kroměříži, získá v září zvýhodněný vstup za symbolickou korunu do relaxačního centra Wellness Horal v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

V Resortu Valachy budou mít dárci krve k dispozici trojici termálních bazénů se slanou vyhřívanou vodou, fitness centrum a saunový svět s nabídkou exotických masáží a saunových rituálů. „Víme, že dárců krve stále není dost, rádi touto formou pomůžeme podpořit dobrou věc a odměnit dobrovolníky. Akci pořádáme společně s nemocnicemi již počtvrté,“ uvedl Tomáš Blabla, generální ředitel Resortu Valachy.

Léto je obdobím, kdy je spotřeba krve vždy vysoká. Nemocnice založené Zlínským krajem proto spolupráci s Resortem Valachy vítají. „Díky ní získávají dárci krve významný benefit, který si rozhodně zaslouží. Naše spolupráce byla v minulých letech úspěšná, počet dárců se zvýšil. Věříme, že stejného efektu dosáhneme také letos. Na všechny dárce krve se těšíme a za jejich ochotu pomáhat jim děkujeme,“ vzkázala Jana Pelková, primářka Hematologicko-transfuzního oddělení v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně. Dodala, že zájemci o darování krve se veškeré potřebné informace mohou dozvědět na webovém odkazu www.kntb.cz/informace-pro-darce-krve.

Vstupenku do Wellness Horal, za niž dárci zaplatí symbolickou 1 korunu místo obvyklých 680 Kč, lze využít k pobytu v délce 4,5 hodiny ve všech prostorách relaxačního centra ve všedních dnech od 1. do 30. září 2019. K získání výhody stačí prokázat se při příchodu kartičkou dárce vybrané transfúzní stanice s termínem odběru od 1. do 31. srpna 2019.