HP Tronic28
let na trhu


2708
zaměstnanců


156
vlastních
prodejen


15
mld tržby
v roce 2018

Úvodní strana > Kariéra
 
 

Chcete pracovat v české firmě s dlouholetou tradicí a pevným postavením na trhu?
Kromě stabilního zázemí nabízíme mnoho zajímavých benefitů od lékařské péče, přes životní pojištění, zvýhodněné ceny elektroniky a pobytů na našich hotelech až po slevy na energie.

 

Koho hledáme?
Pro výpis všech volných pracovních pozic klikněte sem >>

 

Stipendijní program

Oznámení: Registrace zájemců již skončila. O novém ročníku vás budeme včas informovat.

Stipendijní program je určen pro studenty/studentky, případně čerstvé absolventy vysokých škol, kteří se specializují, mají zájem a chtějí se aktivně angažovat při řešení firemních projektů v oblastech:  

> informační technologie
> marketing
> personalistika a personální marketing

 

> Studentský klub
Se studenty spolupracujeme již řadu let. Naší snahou je nabídnout studentům prostor pro vlastní inovativní či tvůrčí návrhy, které nám pomohou v rozvoji jednotlivých činností a aktivit, které HP TRONIC nabízí svým zákazníkům, obchodním partnerům, ale i zaměstnancům. Neustále udržujeme kontakt s fakultami Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, Slezké univerzity v Opavě a jsme připraveni v našem studentském klubu přivítat nové školy, nebo jednotlivé fakulty.

Pro registraci do studentského klubu klikněte sem >>

 

> Spolupráce formou brigád
Brigády nabízíme celoroční, ale i krátkodobé. Je to určitě vhodný způsob, jak získat finanční odměnu, ale zároveň ukázat nám přímo ve firemní praxi své znalosti či schopnosti.

 

> Odborné praxe i stáže
Studijní praxi nebo stáž realizujeme dle aktuálních firemních projektů a činností, zpravidla každý půlrok – semestr, a to v různých oborech (např. marketing, obchod, řízení lidských zdrojů, ICT apod.). Neomezujeme se pouze na školou určený minimální rozsah praxe, ale vycházíme vždy z oborové i časové náročnosti daného zadání, které je nedílnou součástí praxe, abyste skutečně měli možnost poznat alespoň část firemní praxe v reálných tržních podmínkách.

 

> Absolventské práce (bakalářská či diplomová práce)
Se studenty máme již několikaletou zkušenost také ve formě absolvování praxe i při zpracování bakalářské či diplomové práce. Pro některé studenty se tato spolupráce stala vstupní branou do firmy po úspěšném absolvování studia nebo i v průběhu studia. Pokud chcete využít této možnosti spolupráce, zaregistrujte se a budete včas informováni o nabídce firemních témat. Pokud nenajdete vhodné téma v naší nabídce, kontaktujte nás prosím e-mailem na adrese personalni@hptronic.cz, kde popište své téma, které jste se rozhodli zpracovat, a obor, který studujete. Obratem se Vám ozveme.

 

˰
 nahoru