HP Tronic

Úvodní strana > Distribuce
 
 

Naše velkoobchodní distribuce nabízí kompletní řešení pro selektivní B2B distribuci výrobků zařazených do velkoobchodní nabídky. Klademe důraz na budování a udržování nadstandardních vztahů s velkoobchodními zákazníky a přesnost a preciznost poskytovaných služeb.

 

Velkoobchod HP TRONIC se opírá o marketingové aktivity reprezentované značkou Proton a distribuci značek ETA, Hyundai, GoGen, JVC, pro které je exkluzivním velkoobchodním distributorem.

 

Co nabízíme velkoobchodním partnerům?

> kompletní sortiment domácích spotřebičů, audio video a foto techniky, mobilů, výpočetní techniky,        příslušenství, výběr produktů pro dům a zahradu a další
skladování a distribuci na prodejny
> online objednávkový systém
> podpůrný obchodní tým
> účast v letácích Proton
> věrnostní program
> osobní seznámení s produkty na veletrzích pořádaných 2x ročně

  

 

 

Proton - síť nezávislých elektroprodejců působící v celé České republice prostřednictvím letáku Proton, který každý měsíc nabízí stovky domácích spotřebičů a elektroniky za mimořádně zvýhodněné akční ceny.

 

 

 

 

Doručení prostřednictvím KOMFORTNÍ DOPRAVY je ideální  pro všechny velké spotřebiče (pračky, sušičky, chladničky, mrazničky, televize a jiné). Vyplatí se zejména u produktů nad 30 kg. Cena komfortní dopravy je 499 Kč.