HP Tronic

 

 

 
 

Úvodní strana > Archiv zpráv > Týden kultury vynesl 112 tis. Kč potřebným
 

Týden kultury vynesl 112 tis. Kč potřebným


Téměř 112 tisíc korun vydělal na dobročinné účely charitativní festival Týden kultury na Valašsku, který v závěru prázdnin uspořádal Resort Valachy Velké Karlovice, jenž je součástí skupiny HP TRONIC.

Během sedmi dnů zhlédly téměř čtyři tisícovky návštěvníků osm divadelních představení, jejichž výtěžek rozdělil Resort Valachy mezi rodinu devítiletého Tomáška Koňaříka z Velkých Karlovic, jenž trpí svalovou dystrofií, a mobilní hospic Strom života z Nového Jičína.

K výši částky významně přispěl Jaroslav Dušek se svými kolegy, kteří na festivalu uvedli před vyprodaným hledištěm za výrazně snížený honorář populární Čtyři dohody a Pátou dohodu. Kromě toho návštěvníci viděli ještě Karla Rodena a Janu Krausovou, Halinu Pawlowskou, pohádku Princové jsou na draka a komedie Rychlé šípy, Caveman a 1 + 1 = 3.

„Všechna představení se konala v údolí Léskové u Spa hotelu Lanterna, v netradičním prostředí největšího cirkusového šapitó v České republice, které jsme si pro tuto příležitost půjčili od cirkusu Berousek, což spolu se skvělými výkony herců a příjemným letním počasím vytvořilo skvělou atmosféru závěru prázdnin ve Velkých Karlovicích. Již se těšíme na příští, třetí ročník, který uspořádáme na konci prázdnin 2018,“ uvedl generální ředitel pořádajícího Resortu Valachy Tomáš Blabla.