HP Tronic

 

 

 
 

Úvodní strana > Archiv zpráv > Studenti mají opět dveře dokořán
 

Studenti mají opět dveře dokořán


Máme před sebou již třetí ročník stipendijního programu, který je určený studentům vysokých škol.  Ty předchozí ročníky nám ukazují, že tento formát spolupráce s mladými lidmi má svůj smysl pro obě strany. Studenti mají příležitost zapojit se do firemního dění v konkrétních projektech a firma má možnost poznat tyto lidi i jejich potenciál přímo v praxi. Nejde o assessment centra, ale o realitu běžných dní, kdy navíc studenti nejsou a nemusí být nervózní z okamžiku jednoho dne a soupeření s ostatními kandidáty. 

Stipendijní program je určený těm studentům, kteří chtějí vyzkoušet, co umí a zároveň přispět svým dílem k řešení běžných i méně běžných úkolů, se kterými se ve škole stěží mají možnost potkat. Trh se neustále mění, a abychom zůstali úspěšnou firmou, je na nás se těmto změnám nejen přizpůsobit, ale je lépe jim i předcházet. A tady otevřenost a zájem aktivních lidí je výborným předpokladem pro to tuto situaci zvládnout.

I v tomto roce rádi přivítáme šikovné nadšence, s nimiž společnými silami zvládneme uskutečnit další zajímavá zadání z oblasti informačních technologií, designu, marketingu a personalistiky. „Skutečně je na co se těšit a možná i tentokrát se podaří úspěšnou spolupráci se studenty završit novým zaměstnáním v naší firmě“ dodala Petra Trčková, vedoucí personálního oddělení.