HP Tronic

 

 

 
 

Úvodní strana > Archiv zpráv > Stipendijní program pro studenty
 

Stipendijní program pro studenty


Společnost HP TRONIC se dlouhodobě snaží spolupracovat se studenty. Aktivity v této oblasti posílila vytvořením nového stipendijního programu pro vysokoškoláky. Projekt s názvem „HP TRONIC podporuje nadané“ byl spuštěn v roce 2016.

Se studenty vysokých škol spolupracujeme již delší dobu formou praxí. Stipendijní program představuje významný posun v jejich motivaci. Zatímco stáže v tuzemských firmách nejsou zpravidla spojeny s finanční odměnou, v našem programu mohou ti nejlepší dosáhnout na stipendium ve výši až 10 tisíc korun měsíčně. Navíc se dostanou do kontaktu se zkušenými manažery, budou se podílet na důležitých úkolech a vyzkouší si reálné činnosti a projekty, mohou prosadit a realizovat vlastní myšlenky a nápady přímo v praxi. Chceme tak zahájit a prohloubit spolupráci s mladými talentovanými lidmi, přilákat a vychovat si „mladou krev“ s možností pokračující spolupráce po ukončení studia a podpořit rozvoj firemních aktivit ve vybraných oblastech. Naším cílem je, aby po absolvování praxe byli plně kvalifikováni na vybranou profesi a mohli případně pokračovat ve spolupráci v zaměstnaneckém poměru.“, uvedl generální ředitel společnosti HP TRONIC, Daniel Večeřa.

Stipendia jsou určena studentům vysokých škol se specializací na on-line komunikaci, informační technologie, public relations, podnikové finance, logistiku a projektové řízení. Podmínkou je účast v programu alespoň po dobu jednoho roku v rozsahu minimálně 15 hodin týdně. Praxe probíhá převážně v sídle firmy ve Zlíně.

 Kapacita míst v programu pro rok 2016 je již naplněna.

Příjem přihlášek do dalšího ročníku stipendijního programu bude zahájen v závěru roku 2016.