HP Tronic

 

 

 
 

Úvodní strana > Archiv zpráv > Ředitel Daniel Večeřa Osobností č.obchodu
 

Ředitel Daniel Večeřa Osobností č.obchodu


V rámci udílení prestižních cen MasterCard Obchodník roku 2015, které se uskutečnilo 2. února při galavečeru konference Retail Summit v Praze, převzal ocenění Osobnost českého obchodu generální ředitel HP TRONIC Daniel Večeřa.

Kategorie osobnost českého obchodu je vyhlašována Svazem obchodu a cestovního ruchu ČR za podpory společnosti MasterCard. Je určena pro osobnost, která výjimečným a pozitivním způsobem ovlivnila sektor obchodu či jeho část. Pro toto prestižní ocenění předkládají nominace a poté rozhodují svými hlasy o vítězi lidé z praxe - odborníci českého maloobchodu. 

Dle vyjádření Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR byl Daniel Večeřa oceněn za schopnost skloubit a koordinovat funkční model firmy, která „patří ke špičce v ČR a podniká v rozdílných oborech - maloobchodu a velkoobchodu elektro, cestovním ruchu a prostřednictvím společnosti ETA také ve vývoji a výrobě elektrospotřebičů“, dále také za „korektní jednání, které se dnes již pomalu vytrácí, osobní a lidský přístup k zaměstnancům a angažovanost v sociální oblasti.“ 

 

Kategorie Osobnost českého obchodu je v rámci Obchodníka roku vyhlašována od roku 2010. Dosud byli tímto titulem oceněni ředitelé či jednatelé čtyř úspěšných společností - IKEA, DM DROGERIE MARKT, MALL.cz a řetězce Globus.

V bezprostřední reakci na toto ocenění Daniel Večeřa řekl: "Velmi si vážím vítězství v této soutěži, protože jej vnímám jako ocenění dlouholeté práce celého našeho velkého týmu čítajícího více než 1200 spolupracovníků, a zejména pak způsobu a stylu, s jakým k této práci přistupujeme."