HP Tronic

 

 

 
 

Úvodní strana > Archiv zpráv > Nová značka: televizory JVC
 

Nová značka: televizory JVC


Společnost ETA rozšířila portfolio značek, které zastupuje v České republice a na dalších evropských trzích. Na podzim 2015 získala exkluzívní zastoupení tradiční japonské značky JVC v segmentu televizorů a to pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Televizory JVC se tak vrací na český trh po několikaleté pauze. „V sortimentu televizorů v současné době stejným způsobem zastupujeme Hyundai a naši vlastní značku GoGEN. Díky JVC jsme tuto nabídku rozšířili o prémiovou značku.“, uvedla marketingová ředitelka společnosti ETA, Lenka Kleinová.

Zákazníci podle ní návrat JVC televizorů přijali nad očekávání. „Reakce jsou velmi pozitivní. Produkty JVC byly vždy kvalitní, zákazníci s nimi měli dobrou zkušenost, ani přes několikaletou pauzu na značku nezapomněli.“, dodala Lenka Kleinová.

Televizory JVC jsou v distribuci směřovány pouze do vybraných prodejních kanálů, k renomovaným prodejcům se zárukou kvalitní podpory, proškoleného personálu a poskytnutí nadstandardních služeb s prodlouženou zárukou 42 měsíců, infolinkou Hotline a především službou Homeservis s asistencí servisu v pohodlí domova. Televizory JVC jsou dostupné v síti prodejen EURONICS a Datart nebo v e-shopech Kasa.cz, Hej.sk a Alza.

 

Celý článek klikněte sem >>