HP Tronic

 

 

 
 

Úvodní strana > Archiv zpráv > HP TRONIC ukončil provozování Vltava.cz
 

HP TRONIC ukončil provozování Vltava.cz


Skupina HP TRONIC k dnešnímu dni ukončila provozování jednoho ze svých internetových obchodů, e-shopu www.vltava.cz, který se zabýval prodejem hudebních nosičů.

„V loňském roce jsme úspěšně dokončili transakci, prostřednictvím které byla do skupiny HP TRONIC začleněna společnost Datart, což před nás staví úkol procesně propojit síť prodejen Euronics a Datart do jednoho funkčního celku. Jsme si vědomi náročnosti tohoto úkolu a potřeby se na něj plně koncentrovat, proto jsme se rozhodli některé aktivity, mezi nimi i další provozování obchodu www.vltava.cz, ukončit,“ vysvětlil generální ředitel skupiny HP TRONIC Daniel Večeřa.

Od 24. května 2018 je novým provozovatelem e-shopu Vltava.cz a vlastníkem domény společnost TONIS distribuce s.r.o. Na doméně začne v brzké době provozovat svůj vlastní nový e-shop nabízející hudební sortiment a další zboží. Hodnotu transakce se oba partneři rozhodli nezveřejňovat.

Vltava.cz funguje na trhu od roku 1996. Původně šlo o internetový obchod zaměřený na prodej knih, postupně se jeho sortiment rozšířil o další spotřební zboží – elektro, sportovní, hračky či kosmetiku. Skupina HP TRONIC e-shop získala v roce 2010. Sortiment byl postupně opět profilován na hudební nosiče a knihy.