HP Tronic

 

 

 
 

Úvodní strana > Archiv zpráv > Euronics.cz je Shopem roku 2016
 

Euronics.cz je Shopem roku 2016


Společnost Euronics, patřící do skupiny HP TRONIC, získala prestižní ocenění kvality. V rámci 8. ročníku soutěže Shop roku, pořádané srovnávačem zboží Heureka.cz, obdržel Euronics.cz Cenu kvality hned ve dvou hlavních kategoriích: Elektro a Bílé zboží.

Výsledky byly vyhlášeny ve čtvrtek 23. března v Praze.

Ceny jsou udíleny na základě hlasů zákazníků, kteří hodnotí své zkušenosti s nákupem. Hodnocení e-shopů probíhá na základě kritérií z dotazníků spokojenosti, zejména se zohledňuje dodací doba, procento doporučujících zákazníků, komunikace obchodu, přehlednost webových stránek, ale i počet hodnocení.

Cena kvality je tak pro zákazníky vodítkem, ve kterých e-shopech lze bez obav nakupovat a kde mohou očekávat služby nejvyšší úrovně. „Je to pro nás potvrzení správnosti směru, kterým jsme se vydali, kdy kvalita služby a spokojenost zákazníka je pro nás nejvyšší prioritou,“ uvedl generální ředitel společnosti HP TRONIC Daniel Večeřa.

Oceněny byly i další společnosti skupiny HP TRONIC. Třetí místo v podkategorii Obchodní domy získala Kasa.cz.

Společnost ETA pak třikrát bodovala v soutěži Produkt roku, v němž jsou vyhlašovány nejpopulárnější produkty mezi zákazníky. ETA obsadila první místo v kategoriích Domácí pekárny, Rychlovarné konvice a Svářečky fólií.

Ve čtvrtek 30. března byly uděleny ceny Shop roku také na Slovensku, kde soutěž pořádá Heureka.sk. Zde získal první místo v kategorii Obchodní domy e-shop Hej.sk, který rovněž patří do skupiny HP TRONIC.