HP Tronic

 

 

 
 

Úvodní strana > Archiv zpráv > ETA rozšiřuje sortiment o lednice
 

ETA rozšiřuje sortiment o lednice


Tradiční česká značka ETA, která se ve své 73leté historii specializovala pouze na výrobu menších domácích spotřebičů, rozšiřuje sortiment o velké domácí spotřebiče z kategorie chlazení. Nově si tak se značkou ETA mohou lidé pořídit mimo vysavače, roboty nebo žehličky také chladničky a mrazničky.

ETA již novou řadu produktů představila na veletrhu pro obchodní partnery v závěru května. „Oficiální představení zákaznické veřejnosti a zahájení prodeje chystáme v průběhu června. Nový sortiment bude nabízen prostřednictvím značkového e-shopu ETA a klíčových partnerů,“ potvrdil Daniel Večeřa, generální ředitel skupiny HP TRONIC, která značku ETA koupila v roce 2011.

V současné době společnost ETA a.s. uvádí na trh nejen produkty ETA, ale i dalších značek GoGEN, Hyundai, Gallet, Goddess, Ecovacs a Valera, nejnověji získala do porfolia televizory JVC.

„Parametry chladniček i mrazniček ETA reflektují poptávku, kterou jsme předem konzultovali s významnými českými prodejci Euronics a Datart. V sortimentu se tak objevují velké dvou i čtyřdveřové ledničky, kombinované ledničky, menší praktické ledničky a mrazničky. Na všechny výrobky z této kategorie se vztahuje balíček prémiových služeb pro zákazníka, který zahrnuje Prodlužku záruky 5 let, zákaznickou linku 7 dní v týdnu a zrychlený servis,“ doplnil generální ředitel ETA a.s., Petr Res.

Naposledy před ledničkami a mrazničkami společnost ETA rozšířila své portfolio v listopadu 2015 o televizory japonské značky JVC, které se tak vrátily na tuzemský trh po několikaleté pauze. ETA získala exkluzívní zastoupení nejen pro Českou republiku, ale i Slovensko a Maďarsko. Zákazníci přijali návrat televizorů JVC nad očekávání. Měsíční objem prodejů se pohybuje v průměru kolem tisícovky kusů a postupně roste. Již během prvních dvou měsíců dosáhly televizory JVC tržního podílu 2,5% na silně kompetitivním trhu, který je ovládán dvěma korejskými značkami. Úspěch pro tento rok by měl být umocněn kompletním portfoliem televizorů JVC v novém standardu DVB-T2.